BAŞKAN ORHAN’DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN ORHAN’DAN BAYRAM MESAJIBaşkan Muhammed Cevdet Orhan, “Bizlere verdiği nimetler arasında en mühimlerinden biri olan bayramlardan ilkine, mübarek Ramazan Bayramına bizleri ulaştıran Yüce Allah’a hamd-ü senalar olsun.

23.06.2017

BAŞKAN ORHAN RAMAZAN AYINI DEĞERLENDİRDİ

Başkan Orhan yaptığı açıklamada, ramazan ayının değerlendirmesini yaptı, ilçe halkının bayramını kutladı.

23.06.2017

GİRİŞİMCİLERE TERMAL YATIRIM DAVETİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, katıldığı radyo programında, Aziziye’nin tabi ve doğal güzellikleriyle Erzurum’un en güzel yaşam merkezlerinden birisi olduğunu söyledi, termal turizm yatırımı yapacak müteşebbisleri ilçeye davet etti.

23.06.2017

BAŞKAN ORHAN’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Başkan Orhan, mesajında şunları kaydetti: “Rahmet, mağfiret ve arınma iklimi Ramazan-ı şerifin son günlerine yaklaşırken, Kur’an-ı Kerim’de “Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır” mealindeki ayetle esenlik dolu olduğuna işaret edilen o mübarek geceye ulaşmış olmanın sevinciyle, kendinden emin olunması gereken insanın, yeni bir dirilişe merhaba deyip, şu mübarek zamanda yeniden dirilip öylece tertemiz kalması duası için ellerimizi Yüce Yaradan’a açmış bulunuyoruz.

21.06.2017

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.

19.06.2017

ORHAN: BİZ MİLLETE HİZMET SEVDASIYLA YOLA ÇIKTIK

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Hemşehrilerimize hizmet yolunda istişare, bizim için en önemli mekanizmadır.

19.06.2017

AZİZİYE’DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Ilıca Termal Tesisleri’nde düzenlenen iftar programına Aziziye Müftüsü Nurettin Akgül, ilçedeki kurum amirleri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve şehit aileleri ile gaziler katıldı.

16.06.2017

ILICALILAR GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTU

Aziziye Belediyesi’nin bu yıl dördüncüsünü düzenleyerek geleneksel hale getirdiği sokak iftarları programı bu kez Ilıca’da gerçekleştirildi.

15.06.2017

AZİZİYE’DE GÖNÜLLER BİRLEŞTİ

Aziziye Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve “Gönül Sofrası” ismini verdiği sokak iftarlarının bu yıl dördüncüsü düzenleniyor.

13.06.2017

AZİZİYE METRUK YAPILARDAN TEMİZLENİYOR

Aziziye Belediyesi ilçeyi metruk ve görüntü kirliliği arz eden yapılardan temizlemeye devam ediyor.

12.06.2017