Yavuz YAŞA
Teftiş Kurulu Müdürü

Öz Geçmiş :

07.05.1979 tarihinde Erzurum’da doğdum. İlk-Orta ve Lise tahsilimi Erzurum ılıca ilçesinde tamamladım.2000 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Mezuniyetten sonra Denizli ilinde Özel Yapı Denetim firmalarında Kontrol Mühendisi olarak görev yaptım.2003 yılında Pamukkale Üniversitesinden Matematik öğretmeni ünvanı ile mezun oldum. Denizli de özel bir dershane de Matematik-Geometri öğretmenliğini ve zümre başkanlığı yaptım. Eş zamanlı olarak yapı denetim görevime de devam ettim. 2002-2004 yılları arası İnşaat Mühendisleri odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 2009 yılında KPSS sınavı ile Nevşehir Gençlik ce Spor İl Müdürlüğü’ne Mühendis ünvanı ile atandım. 2010 yılında Denizli Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne 2011 yılında ise Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tayin oldum. Denizli ve Erzurum Spor İl Müdürlüklerinde bir çok inşaatın denetimlerini yapmanın yanında çeşitli dönemlerde Şube Müdürlükleri ne vekalet ettim. Yine özellikle Erzurum Gençlik spor il Müdürlüğü bünyesinde başta Yüksek irtifa sporcu kamp merkezi, Erzurum Cup gibi önemli projelerin yürütücüsü olarak görev aldım.2014-2016 yılları arasında Erzurum Yatırım İzleme ve koordinasyon Başkanlığında Yatırım İzleme Müdürü olarak görevlendirildim. Bu süre zarfında Erzurum ili sınırları içerisinde Başta İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası, Yakutiye, Çat, Hınıs, Eğitim Kampüsleri, Çat, Oltu, Narman, Karaçoban, Uzundere, Köprüköy Hükümet Konakları olmak üzere yaklaşık 800 milyon TL lik yatırımın Kontrol amirliği, ihale ve proje aşamalarını yönettim.

2016 yılında Uşak il özel idaresinde Genel sekreter yardımcısı olarak atandım. 2017-2018 arasında yaklaşık 5 ay Genel sekreter vekili olarak görev yaptım. Uşak Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Uşak Turizm Altyapı Birliği Müdürlüklerini de 2018 yılı sonuna kadar yürüttüm. Bu arada Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirip, İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimimide tamamladım .

2019 yılı ocak ayında Kurumlar arası geçiş ile Aziziye Belediyesi’ne Mühendis olarak atandım.10.06.2019 tarihi itibarıiylede Aziziye Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne Makam onayı ile asaleten atandım.

Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Kurumsal E-posta Adresi : 4449125
Dahili Telefon : 4449125

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.