BAŞKAN ORHAN, MECLİS ÜYELERİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Başkan Orhan, belediye meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından oruçlarını açan meclis üyeleri ve aileleri, yemek sonrası edilen duaya hep birlikte ‘amin’ dediler. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleştirilen iftar yemeğinin ardından konuşan Başkan Orhan, ramazan ayının, birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü ayı olduğuna vurgu yaparak, mübarek huzur ve bereket ayını manevi iklimine uygun olarak idrak etmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Belediye Meclis üyeleriyle el ve gönül birliği içerisinde Aziziye’ye güzel hizmetler sunmanın gayreti içerisinde olduklarının altını çizen Başkan Orhan, “Ortak amacımızın Aziziye’ye ve Aziziye’liye hizmet etmek olduğunu bu geride bıraktığımız iki yıllık hizmet süremizde müşahede ettik. Meclis üyelerimizin tümüyle bugüne kadar el ele vererek, Aziziye’ye en güzel hizmeti nasıl sunabiliriz ölçüsünde buluştuk ve ilçemizin çehresini el birliği ile değiştirmenin gayretinde olduk. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi görevimiz süresince de devam ettirerek, Aziziye’yi geleceğe birlikte taşıyacak, ilçemize yapılacak güzel hizmetlerde hepimiz pay sahibi olacağız.” diye konuştu.

Konuşmasının son bölümünde meclis üyelerine ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Orhan, “Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İlçemize ve hemşehrilerimize hizmet yolunda bizleri utandırmasın. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, mübarek Ramazan bayramınızı da şimdiden kutluyorum.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.