06/11/2017 TARİHLİ MECLİS KARAR ÖZETİ (2. BİRLEŞİM)

AZİZİYE BELEDİYE MECLİSİNİN 06.11.2017 TARİHLİ OLAĞAN                                                             TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİNİN 1. OTURUMUNDA ALINAN KARARLARIN ÖZETİDİR.

 

KARARLARIN ÖZETİ

   Belediyemiz Meclisi, 5393 sayılı kanunun 20. Maddesi uyarınca aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere Meclis olağan 6. Seçim döneminin 4. Dönem yılının Kasım ayı olağan toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu 06.11.2017 Pazartesi günü saat 09:30'da Meclis toplantı salonunda yapmak üzere toplandı.

                             

Toplantıya Katılanlar;  Muhammed Cevdet ORHAN, Mustafa KAHVECİ, Mustafa GÜLKAR, Ömer Faruk TÖREMEN, Mualla Turan SAYKAL, Engin ERDAL, Mehmet AKARSU,  İsa ARİFOĞLU, Hülya SALTUKLU,  Ahmet KOCAMAN, Metin AYGÜN, Sacit DELLALBAŞI, Halil ÖZCAN, Lütfi İhsan TALAY, Adnan KORKMAZ, Semehe YEŞİLDAĞ, Muhsin SEFİLOĞLU, Serkan Tolga KUZZU, Cafer PALA ve İlhan KERVAN

 

Toplantıya Katılmayanlar; Hüseyin BEKMEZ, Hüseyin GÜLER, Yunus TERZİOĞLU, Onur Sertaç GÖK, Ömer Faruk YARBA ve Ş. Yaşar TARİKDAROĞLU’ nun mazeret dilekçesine istinaden meclis tarafından oy birliği ile izinli sayılmasına, oy birliği ile karar verilmiştir.

 

1- 03/11/2017 tarih ve 2017/133 sayılı Meclis kararı ile Komisyonumuza havale edilen, Belediyemiz ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, Aziziye İlçemiz, Ilıca Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan 340 konut ve 114 adet işyeri yapımından ibaret Eski Mahalle 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında halihazır vaziyete uygun şekilde Belediyemiz tarafından hazırlanan konut adaları ve ticaret adaları sınırını belirleyen imar plan tadilatının gerek mahallinde gerekse pafta üzerinde yapılan inceleme neticesinde hazırlanan İmar Plan Tadilatının İmar Komisyon Raporu doğrultusunda  kabulüne; işaretle yapılan oylama neticesinde oy birliği ile karar verilmiştir.

Muhammed Cevdet ORHAN             Hülya SALTUKLU                        Metin AYGÜN                                                                  

    Meclis Başkanı                             Divan Kâtibi                          Divan Kâtibi (Yedek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.